Tilburg – Zwaluwstraat 10

Nieuw
Koopprijs
€ 350.000,- k.k.
Aantal kamers
5
Aantal slaapkamers
4
Woonoppervlakte
112 m2
Perceel oppervlakte
179 m2
Bouwjaar
1954

Omschrijving

Charmante tussenwoning met vier slaapkamers en een fijne achtertuin gelegen op het zonnige zuiden. De woning is ideaal gelegen in het zuiden van Tilburg. Met de fiets bereikt u binnen 5 minuten het bruisende centrum van Tilburg en de gezellige Piushaven met terrassen en horeca. Op loopafstand van de woning ligt het Leijpark: een prachtig stadspark waar u kunt hardlopen, sporten, picknicken & ontspannen in het groen. Daarnaast liggen winkelcentrum AaBe Fabriek en leisuregebied Stappegoor op korte afstand. Hier vindt u sportwinkels, sportvoorzieningen, ijsbanen, zwembad, bioscoop & diverse scholen. Met de auto zit u daarnaast in no-time op de uitvalswegen richting de omliggende dorpen en steden.

Woonoppervlakte: circa 112 m²
Inhoud: circa 396 m³
Perceel: 179 m²
Bouwjaar: 1954
Energielabel: C (geldig tot 10-08-2036)

Begane grond:
De hal/entree biedt toegang tot alle vertrekken van de deze verdieping. De toiletruimte is betegeld en voorzien van een staand toilet. De woonkamer heeft een laminaatvloer en raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde, waardoor er prettig daglicht binnenvalt. Via een deur is er toegang tot de achtertuin. De keuken is voorzien van een eenvoudig keukenblok met spoelbak en praktische bergkasten. Ook de keuken biedt via een deur toegang tot de achtertuin.

Eerste verdieping:
Via de trap bereikt u de overloop op de eerste verdieping, die toegang biedt tot drie slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers zijn van verschillende afmetingen en beschikken alle drie over een praktische vaste kast. De grootste slaapkamer heeft daarnaast een eigen wastafel. Alle slaapkamers zijn voorzien van vloerbedekking. De badkamer is betegeld en uitgerust met een douche en wastafel.

Tweede verdieping:
Hier bevindt zich een ruime zolderkamer die dankzij de mogelijkheid om de verdieping af te sluiten uitstekend als extra slaapkamer kan worden gebruikt. Een dakkapel en dakraam zorgen voor lichtinval. De kapconstructie is deels in het zicht gebleven en geeft een karakteristieke uitstraling. Daarnaast bevindt zich op deze verdieping de opstelling van de CV-ketel (Intergas, 2024).

Tuin:
De woning beschikt aan de voorzijde over een ruime, grotendeels bestrate voortuin. De ruime achtertuin is gelegen op het zonnige zuiden en is ook grotendeels bestraat. Langs de randen is ruimte voor beplanting en achter in de tuin bevindt zich een vrijstaande berging met elektra en de achterom.

Algemeen:
– charmante tussenwoning met vier slaapkamers;
– fijne achtertuin gelegen op het zonnige zuiden;
– warm water & verwarming via CV-ketel (Intergas, 2024);
– het bruisende centrum van Tilburg is gelegen op slechts 5 minuten fietsen;
– ook gelegen op korte afstand van het Leijpark, winkelcentrum AaBe fabriek & Stappegoor;
– de woning wordt verkocht voor zelfbewoning, het gebruik als beleggingsobject is niet toegestaan;
– bij verkoop zal gebruik gemaakt worden van de “Feitelijk gebruik clausule”;
– het transport dient plaats te vinden bij de aangewezen project notaris, DKT Notarissen Tilburg.

Tiwos:
Woningen van de Tilburgse Woonstichting (Tiwos) worden gepasseerd bij notaris de Daamen de Kort van Tuijl Notarissen. Het is in geen gevallen toegestaan om de woning bij een andere notaris te laten passeren.

Het doel van de verkoop van woningen in deze wijk is het klimaat verder te optimaliseren en ervoor zorg te dragen dat er een goede balans is tussen het aantal koop- en huurwoningen. Het is koper daarom niet toegestaan de onroerende zaak geheel of gedeeltelijk te verhuren of in bruikleen af te staan danwel daarop een recht van erfpacht, opstal, vruchtgebruik of rechten van gebruik en bewoning te vestigen. Dit zal door de notaris worden opgenomen als een kettingbeding in het eigendomsbewijs.

De Tilburgse Woonstichting (Tiwos) attendeert koper uitdrukkelijk op het feit, dat hij het verkochte nooit zelf feitelijk gebruikt heeft en dat hij derhalve koper niet heeft kunnen informeren over de eigenschappen c.q. gebreken aan het verkochte waarvan hij op de hoogte zou zijn geweest indien verkoper het verkochte zelf feitelijk zou hebben gebruikt. In dit kader zijn partijen uitdrukkelijk overeengekomen dat dergelijke eigenschappen c.q. gebreken voor rekening en risico van koper komen en dat bij de vaststelling van de koopsom hiermee rekening is gehouden.

Plattegronden

Kenmerken

Overdracht

Koopprijs
€ 350.000,- k.k.
Status
Beschikbaar
Oplevering
In overleg

Bouwvorm

Soort
Eengezinswoning
Soort object
Woonhuis
Bouwjaar
1954
Bouwvorm
Bestaande bouw

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
112 m2
Perceel oppervlakte
179 m2
Buitenruimte
0 m2
Inhoud
396 m3

Indeling

Aantal kamers
5
Aantal slaapkamers
4
Voorzieningen
TV kabel, Dakraam

Energie

Energieklasse
C
Isolatie
Dakisolatie, Dubbelglas
Warm water
CV ketel
Verwarming
CV ketel
Ketel
Intergas Kombi Kompakt HRE 28/24 A

Buitenruimte

Tuintypen
Achtertuin, Voortuin
Liggingen
Aan rustige weg, In woonwijk
Positie
Zuid
Oppervlakte
81 m2
Soort
Vrijstaand steen

Parkeergelegenheid

Overig

Energieklasse
C
Permanente bewoning
Ja
Onderhoud binnen
Goed
Onderhoud buiten
Goed

Kadastrale gegevens

Gemeente:
Tilburg
sectie:
Y
Perceelnummer:
2114
Index:
Eigendomssituatie:
Volle eigendom

Transparant Makelaars

Hogeschoollaan 231
5037 GC Tilburg
013-4676107
info@tm-makelaars.nl
KvK nummer: 66359600
BTW nummer: NL856512011B01

Openingstijden

Maandag 8.30 – 17.00
Dinsdag 8.30 – 17.00
Woensdag 8.30 – 17.00
Donderdag 8.30 – 17.00
Vrijdag 8.30 – 17.00
Zaterdag gesloten*
Zondag gesloten

* ’s Avonds en op zaterdag op afspraak geopend.

Interesse?

Neem contact met ons op en wij komen zo spoedig mogelijk bij u terug!